JAKUB BEDNARCZYK

EFEKTY

Poznaj opinie osób, które ze mną współpracowały. Ich zdanie stanowi ważny element mojego profesjonalnego rozwoju, a także jest odzwierciedleniem jakości mojej pracy.

Dołącz do mojej społeczności i przekonaj się, jak moje programy pomagają ludziom przełamać swoje ograniczenia, osiągnąć swoje cele sprawnościowe i poczuć się silniejszymi niż kiedykolwiek wcześniej.

EFEKTY

Zobacz jak wyglądała współpraca z moimi klientami

Każdy nowy cel, który przedstawia mi nowy klient, jest niepowtarzalny i wyjątkowy, co stanowi największą wartość mojej pracy. Moje priorytety skupiają się na indywidualnym podejściu do każdego z tych celów, co umożliwia mi osiąganie niemalże 100% skuteczności w ich realizacji. 

Najbardziej przemawiające są jednak opinie moich podopiecznych, które zdecydowanie potwierdzają tę skuteczność.

DANE PRZEDSTAWIONE W LICZBACH

Zadowolonych podopiecznych
0
Lat doświadczenia
0
klientów przedłuża współpracę o kolejny miesiąc
0 %
EFEKTY

Zobacz jak moi klienci oceniają współpracę ze mną.

Przeglądając nasze sukcesy, zobaczysz, jak nasze plany treningowe i indywidualne podejście pomogły zmienić życie wielu osób. Od osób, które chciały schudnąć, po te, które dążyły do budowy masy mięśniowej, każda historia jest wyjątkowa i pełna motywacji.
Zobacz, jak nasi klienci osiągnęli swoje cele, pokonując własne ograniczenia i pokazując, że nic nie jest niemożliwe. Ich determinacja, zaangażowanie i ciężka praca to klucz do udanych transformacji sylwetki.

Poprawa wyników podopiecznych

Przeczytaj opinie zadowolonych klientów, którzy podzielili się swoimi sukcesami sportowymi dzięki naszej współpracy:

Andrzej

Andrzej

PRZED
trenowałem sam przez około 4/5 lat, dążąc głównie do zwiększenia siły. Mimo pewnego postępu na początku, z czasem zatrzymałem się i zdecydowałem się szukać pomocy trenera. Miałem problemy z techniką i konsekwencją treningową, mimo że jestem fizjoterapeutą.
PO
W krótkim czasie osiągnąłem duży postęp siłowy, choć wcześniej myślałem, że osiągnąłem już swój limit po 5 latach treningów. Dzięki nowym doświadczeniom nauczyłem się, że równowaga między ciężkimi i lekkimi treningami jest kluczowa. Współpraca z Kubą była doskonała – zawsze był dostępny, by odpowiadać na moje pytania i pomagać. Miałem pewność, że będzie uwzględniał moje preferencje, ale także skupiał się na poprawie moich słabszych stron. Oceniam współpracę jako wzorową, zwłaszcza doceniając diagnostykę funkcjonalną poprzedzającą trening.
Damian

Damian

PRZED

Przed współpracą z Kubą trenowałem głównie kulturystykę, co zwiększało masę mięśniową i siłę, ale nie było to zgodne z wymaganiami mojego głównego sportu — kolarstwa. Mimo postępów ciężka praca na rowerze była głównym czynnikiem rozwoju. Okazało się, że miałem słabe pośladki, co prowadziło do problemów z kolanem podczas treningów kolarskich.

PO

Po rozpoczęciu współpracy z Kubą trening został zoptymalizowany, aby wzmocnić słabe punkty, zwłaszcza pośladki, i poprawić ogólną wydolność. Choć niektóre ćwiczenia sprawiały trudności, widziałem postępy. Współpraca przebiegała sprawnie, z ciągłym kontaktem i szybkimi reakcjami. Oceniam ją na piątkę — teraz trenuję bardziej efektywnie, co przekłada się na moje kolarstwo.

Damian

Damian

PRZED

Rozpocząłem karierę w karate jako dziecko i osiągnąłem sukces na Mistrzostwach Polski. Później, próbując rozwinąć się dalej, zacząłem treningi na siłowni. Niestety, moja kondycja się zatrzymała, co było frustrujące. Brak energii na codzienne obowiązki i brak pełnego zaangażowania na treningach było dla mnie przygnębiające, zwłaszcza w kontekście reprezentowania kraju na arenie międzynarodowej.

PO
Zwróciłem się o pomoc do Kuby, który okazał się niezawodny. Dzięki jego wsparciu dostosowałem dietę i trening, co poprawiło moje wyniki. Kuba regularnie sprawdzał, jak się czuję z nowymi zmianami i zawsze służył pomocą. Gorąco polecam jego usługi każdemu, kto chce poprawić swoją formę!

Opinie

Piotr Tolkacz
Piotr Tolkacz
2024-04-28
Polecam współpracę z Kubą na każdej płaszczyźnie, korzystam z jego planu treningowego przy przygotowaniach do półmaratonu, jest super przygotowany - trening siłowy i biegowy , widzę efekty ???????? jest moc w nogach i wytrzymałość
Mateusz Siwek
Mateusz Siwek
2024-04-10
Świetny, pełen zaangażowania trener z ogromnym doświadczeniem i zapleczem szkoleniowym.
Łukasz Babik
Łukasz Babik
2023-11-13
Polecam konsultacje treningowe z Jakubem. Duża wiedza i doświadczenie. Warto skorzystać z porady fachowca przed rozpoczęciem treningów.
Dan Zohary
Dan Zohary
2023-10-30
Kind and patient, working with Jakub and following his program is doing wonders. I love how flexible and understanding he is, and how he's always there if I have questions or concerns. Very recommended!
Maciek w
Maciek w
2023-08-23
Świetny realistyczny plan treningów. Jakub zawsze celnie doradzi i zmodyfikuje indywidualnie plan.
Artur Mydlarz (Inżynier Jakości)
Artur Mydlarz (Inżynier Jakości)
2023-08-16
Polecam w 100%, świetne podejście do klienta i ciekawe, a przede wszystkim skuteczne metody treningowe. Z całego serca, dzięki Kuba za to co robisz!
Krystian Kamiński
Krystian Kamiński
2023-06-16
Polecam bardzo. Profesjonalizm, doświadczenie i chęć pomocy. Nic dodać nic ująć! ;)
kate lugaskova
kate lugaskova
2022-11-07
Jakub zrobił super program. Teraz jestem bardziej silna i bardziej wytrzymana, dodatkowo mam teraz świetne mięśnie pleców i szyi. Polecam!
Andrzej
Andrzej
2022-02-16
Nie sądziłem, że będzie mi potrzebna kiedykolwiek pomoc trenera ponieważ już kilka lat ćwiczę, natomiast Kuba zrobił na mnie ogromne wrażenie posiadaną wiedzą, a także sposobami jej przekazywania (co nie jest łatwe i często trenerzy myślą, że tłumaczą coś wyśmienicie, a i tak nie jest to zrozumiałe), więc postanowiłem rozpocząć współpracę. Ćwiczę pod okiem Kuby od około pół roku i zauważyłem bardzo duży skok w sile, na czym mi zależało, a także poprawiliśmy technikę. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu kto szuka specjalisty.
FAQ

Pytania i odpowiedzi

1 Kettlebell, Kółka Gimnastyczne, Skakanka, Guma oporowa, guma na kolana.

Tak, instrukcje są do każdego z ćwiczeń.

Przez aplikację TrainHeroic.
Tak, każde ćwiczenie ma film demo jak wykonać ćwiczenie.
Jak najdłużej. Im dłużej trenujesz tym lepsze i stabliniejsze efekty będziesz widzieć.
Tak, to Kuźnia. Roczny plan budujący Twoją sprawność od 0.