JAKUB BEDNARCZYK

O MNIE

Cześć! Jestem Jakub Bednarczyk, entuzjasta zdrowego stylu życia i trener, który pragnie stworzyć społeczność, która nie tylko dąży do osiągnięcia swoich celów fitnessowych i zdrowotnych, ale również rozwija się razem jako zgrany zespół.

O MNIE

Jakub Bednarczyk

Z wykształcenia jestem analitykiem finansowym, ale moje serce zawsze należało do sportu.
Postanowiłem połączyć swoją pasję do sportu z wiedzą z zakresu analizy i treningu. Jako jeden z pierwszych 10 trenerów w Polsce, którzy zdobyli certyfikat CrossFit Level 1 Trainer, który pozwolił mi na zgłębienie świata CrossFit i jego metodyki, którą testowałem na sobie, aby wiedzieć, jak z niej korzystać. Trenowałem jak zawodowiec, jednocześnie pracując jako analityk finansowy, co pozoliło mi znaleźć najlepsze rozwiązania treningowe dla zapracowanych z ambitnymi celami.
JAK TO SIĘ ZACZEŁO?

Oto moja przygoda ze sportem

Karate

Już od 13. roku życia pasjonowałem się różnymi dyscyplinami — od karate, przez bieganie, siatkówkę, aż po koszykówkę. To właśnie karate było moim głównym sportem, ale w trakcie studiów odkryłem również CrossFit, co otworzyło zupełnie nowe możliwości treningowe.

Biegi górskie

Podczas mojej sportowej podróży odkryłem również inne dyscypliny, takie jak długie biegi górskie, zaliczyłem Ultramaraton Karkonoski, Maraton Chojnik i wiele półmaratonów.

Triathlon

Kolejnym ze sportów wytrzymałościowych który uprawiałem, był triathlon. Robiłem go na krótkich sprinterskich dystansach, gdyż uważam, że to super dynamiczne wydarzenie, w którym nie brakuje nudy i trwa niecałe 2 godziny i jest naprawdę fajną przygodą dla wszystkich.

TERAZ

Moja misja

Teraz pragnę stworzyć społeczność, która trenuje razem — zarówno w siłowni, jak i w domu, łącząc różne style treningowe. Marzę także o zbudowaniu zespołu „Kuźnia”, w którym każdy uczestnik przejdzie roczny plan treningowy Kuźnia, rozwijając się od początkującego do prawdziwego bohatera i będzie mógł trenować w domu, oszczędzając czas oraz zyskując sprawność.

Chcę również pokazać, że nie trzeba trenować dużo, aby mieć doskonałe rezultaty. Dlatego stworzyłem plan Quick Fit, w którym trenujesz 2 godziny w tygodniu (4*30 minut).

Wierzę we wszechstronność i funkcjonalność treningu, bo właśnie to nauczyło mnie karate. Nie chodzi o to, żeby dźwigać ciężkie ciężary, ale o wykorzystanie pełnego zakresu ruchu i każdej funkcji naszego organizmu.
JAKUB BEDNARCZYK OFERTA

Opinie

Piotr Tolkacz
Piotr Tolkacz
2024-04-28
Polecam współpracę z Kubą na każdej płaszczyźnie, korzystam z jego planu treningowego przy przygotowaniach do półmaratonu, jest super przygotowany - trening siłowy i biegowy , widzę efekty ???????? jest moc w nogach i wytrzymałość
Mateusz Siwek
Mateusz Siwek
2024-04-10
Świetny, pełen zaangażowania trener z ogromnym doświadczeniem i zapleczem szkoleniowym.
Łukasz Babik
Łukasz Babik
2023-11-13
Polecam konsultacje treningowe z Jakubem. Duża wiedza i doświadczenie. Warto skorzystać z porady fachowca przed rozpoczęciem treningów.
Dan Zohary
Dan Zohary
2023-10-30
Kind and patient, working with Jakub and following his program is doing wonders. I love how flexible and understanding he is, and how he's always there if I have questions or concerns. Very recommended!
Maciek w
Maciek w
2023-08-23
Świetny realistyczny plan treningów. Jakub zawsze celnie doradzi i zmodyfikuje indywidualnie plan.
Artur Mydlarz (Inżynier Jakości)
Artur Mydlarz (Inżynier Jakości)
2023-08-16
Polecam w 100%, świetne podejście do klienta i ciekawe, a przede wszystkim skuteczne metody treningowe. Z całego serca, dzięki Kuba za to co robisz!
Krystian Kamiński
Krystian Kamiński
2023-06-16
Polecam bardzo. Profesjonalizm, doświadczenie i chęć pomocy. Nic dodać nic ująć! ;)
kate lugaskova
kate lugaskova
2022-11-07
Jakub zrobił super program. Teraz jestem bardziej silna i bardziej wytrzymana, dodatkowo mam teraz świetne mięśnie pleców i szyi. Polecam!
Andrzej
Andrzej
2022-02-16
Nie sądziłem, że będzie mi potrzebna kiedykolwiek pomoc trenera ponieważ już kilka lat ćwiczę, natomiast Kuba zrobił na mnie ogromne wrażenie posiadaną wiedzą, a także sposobami jej przekazywania (co nie jest łatwe i często trenerzy myślą, że tłumaczą coś wyśmienicie, a i tak nie jest to zrozumiałe), więc postanowiłem rozpocząć współpracę. Ćwiczę pod okiem Kuby od około pół roku i zauważyłem bardzo duży skok w sile, na czym mi zależało, a także poprawiliśmy technikę. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu kto szuka specjalisty.
FAQ

Pytania i odpowiedzi

1 Kettlebell, Kółka Gimnastyczne, Skakanka, Guma oporowa, guma na kolana.

Tak, instrukcje są do każdego z ćwiczeń.

Przez aplikację TrainHeroic.
Tak, każde ćwiczenie ma film demo jak wykonać ćwiczenie.
Jak najdłużej. Im dłużej trenujesz tym lepsze i stabliniejsze efekty będziesz widzieć.
Tak, to Kuźnia. Roczny plan budujący Twoją sprawność od 0.