Zrób formę w Nowym Roku i zgarnij suple!

Rok 2020 nie należał do pozytywnych: pandemia, chaos i ciągłe lock downy. Zatem zacznijcie rok 2021 z przytupem! Zróbcie formę na początku, a najlepsi z was wygrają zestawy suplementów zasponsorowane przez SFD:

1. Miejsce zestaw za 200 PLN – 3000g Odżywki Białkowej, 500g Kreatyny, 90 kaps Omegi 3, zestaw Witamin

2. Miejsce zestaw za 120 PLN – 900g Odżywki Białkowej, 500g Kreatyny, zestaw Witamin, 200 kaps Ashwagandha

3. Miejsce zestaw za 75 PLN – 900g Odżywki Białkowej, 500g Kreatyny

Jak wziąć udział w Wyzwaniu Noworocznym? Nie ma nic prostszego! Wystarczy, że zakupisz jeden z planów treningowych  lub żywieniowych na www.strongerathlete.pl i zapiszesz się do wyzwania w formularzu poniżej. Żeby wziąć udział musisz też oznaczać mnie w filmach i zdjęciach na FB (@Stronger Athlete) i IG (@strongerathlete.pl) pokazując, że robisz treningi z planu lub posiłki zgodne z założeniami z kalkulatora lub ebooka.  Wyzwanie rozpoczyna się 18tego Stycznia 2021, a kończy 18tego Lutego 2021Osoby najbardziej systematyczne zgarną trzy zestawy suplementów z SFD.

A co gdy mam swój plan treningowy? Nie ma problemu! Wystarczy, że zakupisz kalkulator dietetyczny (keto lub z węglowodanami) lub przewodnik dietetyczny dla początkujących, lub średnio – zaawansowanych. Podążaj za rozwiązaniami i pochwal się robieniem formy, a możesz wygrać pakiet supli!

A gdy wiem jak jeść i mam swoją dietę? Rozwiązanie jest równie proste. Wystarczy, że zakupisz jeden z dostępnych planów treningowych na stronie: Stronger Athlete, Stronger Athlete Kettlebells, Trenuj Codziennie, Trenuj Codziennie Kettlebells, 300 KB SwingsTrenuj Codziennie z Ciężarem Ciała, Spoć się Codziennie,  Strong and Lean, Stronger Runner, Stronger Runner Bieganie lub Stronger Runner Plan Siłowy. Jak widzisz, masz multum planów do wyboru i podobnie jak z żywieniem, wystarczy że wykorzystasz rozwiązania zawarte w planach i pochwalisz się robieniem formy. 

Po zapisaniu się na wyzwanie otrzymasz kod zniżkowy na powyższe plany!

Trzy najbardziej aktywne osoby wygrają suple!

IMG_20201231_113949_2
1-2 emaili tygodniowo bez zaśmiecenia skrzynki pocztowej.